Mijn Klacht:
Vandaag is mijn pakketje wéér voor de voordeur gezet toen ik niet thuis was. Dit is al de 2e keer. Eerst komen ze de bezorgafspraak niet na, dan krijg ik een mail dat het naar een afgiftepunt in de buurt gebracht wordt. Dit was vrijdag. Vandaag, maandag kom ik thuis en staat het pakket voor de deur.
Ik heb eerder aangegeven dat het pakket op een ander nummer in de straat afgegeven kan worden, mocht ik niet thuis zijn. Daar is niet eens aangebeld.
Ik heb net dpd gebeld en dan wordt ik door een niet echt begripvol iemand steeds in de wacht gezet. Hij kwam met andere namen en huisnummers aan, waardoor mij duidelijk werd dat hij mijn verhaal niet begreep of niet wilde begrijpen. Hij zou de klacht doorzetten, maar ik betwijfel of dat gebeurd. Op de site van dpd staat dat 99% van de klanten tevreden is. Hoe ze aan dat getal komen is mij een raadsel, het is nog nooit goed gegaan bij dpd, tenminste niet bij mij. Zeer gefrustreerd nu, wie draait voor de schade op als het pakket door een passant wordt meegenomen??
Gewenste Oplossing:
Als dpd doet wat ze zeggen en niet zomaar pakketten neerzetten.

