Klacht: Vetraging pakket en contact

Hjr90 op 09 juni 2020 over DPD in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf DPD
Status Open
Datum 9 juni 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Hallo,

Ik wacht al twee weken op een pakket welke vetraging heeft opgelopen. Eerst bij de leverancier en vervolgens bij dpd!
Krijg een mail van dpd op 5 juni dat pakket zsm wordt geleverd. Nu 9 juni nog niks ontvangen!
Probeer contact te krijgen met DPD en verbinding wordt 4 keer verbroken zonder iemand gesproken te hebben. Wat dus 50 cent per keer kost!
Vervolgens na 25 minuten in de wacht te hebben gestaan eindelijk medewerker aan de lijn. Pakket ligt aan andere kant van Nederland en wordt donderdag 11 juni geleverd. Medewerker kan niet helpen telefoonkosten terug te krijgen en verwijst naar contactformulier, echter laad dit formulier niet en is er verder geen mogelijkheid om klacht in te dienen!

Gewenste Oplossing:

Het vergoeden gemaakte kosten en compenseren vetraging pakket, zsm!

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over DPD

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over DPD nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Hjr90
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM