Klacht: Te lui om 2 trappen te lopen

nilshardeveld op 05 juni 2020 over DPD in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf DPD
Status Open
Datum 5 juni 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vandaag een pakket geleverd gekregen via DPD. De bezorger belde aan, ik zei hem door de intercom dat hij met de trap moest, omdat de lift in ons complex alleen maar met een pasje omhoog gaat (ter beveiliging). Nu vroeg de bezorger of hij het pakket ook in de lift mocht zetten.
Toen ik hem zei dat ik liever had dat hij het bij mijn voordeur kwam leveren, vertelde hij mij dat dit niet mocht ivm het corona tijdperk. Toen ik zei dat ik dit bullshit vond, aangezien de bezorging gewoon contactloos kon gebeuren (je zet het pakket bij de voordeur, belt aan en neemt afstand) vond hij dat ik onredelijk was, en na een korte discussie wilde hij met pakket en al weer wegrijden.

Ik ben toen snel naar de voorkant van mijn appartement uit het raam gaan hangen en vragen waar hij in godsnaam mee bezig was. Met pijn en moeite kwam hij terug, maar heeft hij het pakket gewoon beneden in de hal neergezet en is hij weggegaan.

Gewenste Oplossing:

En excuus van DPD, en een bezorger die hierop kan worden aangesproken. Tuurlijk snap ik dat je met het corona tijdperk veilig wilt zijn, maar het is natuurlijk onzin dat je niet naar boven komt om een pakket af te leveren.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over DPD

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over DPD nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door nilshardeveld
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM