Mijn Klacht:
Dat de bezorger duidelijk niet twee verdiepingen wilde met trap of lift en daarom maar het pakket direct bij de Parcelshop deponeerde, daar kan ik nog in komen (het is een zwaar pakket en de bezorgers hebben het al zo druk deze dagen). Niet erg klantvriendelijk maar begrijpelijk.
Maar dat ik vervolgens het pakket, MIJN pakket, niet kan afhalen bij de Parcelshop omdat mijn naam niet juist gespeld is (vanuit privacyoverwegingen), dat slaat echt helemaal nergens op.
Ik heb zelfs een machtigingsformulier getekend, dit zou volgens de klantenservice van DPD moeten werken. Daar wilde de onaardige persoon van de Parcelshop niet eens naar kijken omdat ik geen (kopie) van een ID kon laten zien met de identieke naam als op het pakketje.
Ondanks dat ik (1) het adres zo kan opnoemen, (2) mijn naam bijna hetzelfde gespeld op het pakket staat, (3) dat ik een 14 cijferig pakketnummer kon tonen, (4) zelfs de bestelling bij de webwinkel kon laten zien (5) kon vertellen wat er in het pakket zit en (6) het pakket na 5 dagen nog niet is opgehaald (wat er dus ook voor pleit dat ik deze persoon ben), de Parcelshop het pakket niet wilde meegeven gaat helemaal nergens over. Hoe veel zekerheid wil DPD hebben dat IK degene ben voor wie het pakket is?
Wat een gedoe zeg!
Gewenste Oplossing:
DPD, het kan voorkomen dat de naam op het pakketje niet dezelfde naam is als de persoon die het pakketje komt ophalen.
Maak hier eens een goed proces voor. Scheelt veel gedoe.


