Mijn Klacht:
Alleen maar slechte ervaringen met dit bedrijf.
Vrijdag zou ik een pakketje ontvangen, bezorger rijdt de straat in, zoekt naar mijn pakket zonder succes, en rijdt weg.
Vervolgens krijg ik meteen e-mail met het bericht dat ik ‘niet thuis zou zijn geweest’ en dat het pakket naar een afhaallocatie wordt gebracht.
Hierop heb ik contact opgenomen met de klantenservice en verteld dat ik hier niet mee akkoord ga, aangezien het pakket groot en zwaar is en de afhaallocatie 2,5km verderop mij niet goed uitkomt. Ik heb tenslotte niet betaald om het pakket op een locatie 2.5km verderop te laten bezorgen. De medewerker vertelde mij dat het pakket maandag op mijn adres bezorgd zou worden.
Toch werd het pakket de volgende dag doodleuk op de hierboven aangeven afhaallocatie bezorgd. Dus weer contact opgenomen met de klantenservice, maar deze kon niets voor mij betekenen en dreigde dat het pakket retour afzender gestuurd zou worden, mocht ik deze niet binnen een week ophalen.
Kortom waardeloze service, pakket nooit aangeboden gekregen en een dag later gedumpt op een afhaallocatie 2,5km verderop.
Gewenste Oplossing:
Klantenservice heeft al aangegeven niet te willen helpen. Deze klacht is puur informatief geplaatst.


