Mijn Klacht:
DPD bezorgt pakketjes liever niet aan huis, ook klagen bij leverancier en de bezorgdienst zelf, is water naar de zee dragen, een bezorger aangesproken op zijn gedrag, voelde zich direkt bedreigd en belde de politie 🙂 zeggen dat hij zijn werk niet goed doet mag dus niet :-).
TIP : Indien u ervaart dat uw bestelling door DPD bezorgd moet gaan worden, ANNULEER dan direkt uw bestelling bij de leverancier. (tip komt van een agent)
indien mogelijk onderzoek voor u bestelt wie het gaat bezorgen, en koop dan ergens anders.
Gewenste Oplossing:
Gezien het enorme aantal klachten met gelijke strekking over DPD, zou het zeer prettig zijn als een consumentenorganisatie de mogelijkheid onderzoekt DPD via de rechter te dwingen het aantal klachten terug te dringen. Persoonlijk heb ik liever dat dit bedrijf stopt met zijn activiteitenin Nederland.
Een andere oplossing valt in de categorie wensdroom, in de afgelopen 10 jaar heeft DPD blijk gegeven maling te hebben aan opdrachtgever en ontvangers.


