Mijn Klacht:
Ook ik heb problemen met DPD wat een …bedrijf !!!!
Op vrijdag 7 juni moest er een pakketje uit Engeland bij mij bezorgd moest worden de avond van te voren bericht gehad dat het de volgende werkdag geleverd werd, maar omdat er iets mis was met de DPD site daar bleef het pakketje in het depot gestaan dus rond 16.15 16.20 gebeld met het telnr: 010 2669100 is trouwens een alternatief voor het dure 0900 nummer.
Deze dame ging voor mij in het systeem kijken en gaf aan dat het zaterdag bezorgd zou worden, dus ik zei waarom krijg ik dan gisteravond een bericht wordt morgen bezorgd, daar kon had ze geen antwoord op.
Dus zaterdagmorgen kijken op de DPD site en wat schetst mijn verbazing is het kort nadat ik met ze aan de telefoon had gehangen afgegeven bij een Parcelshop zonder dat hij aan de deur is geweest laat staan een briefje in de bus.
Inmiddels ben ik vanaf dinsdagmorgen 08.30 en inmiddels 6 telefoongesprekken verder met een …verhaal dat het depot nog niet terug heeft geantwoord en hun verder niets kunnen doen voor mij om mijn pakketje in huis te krijgen, het lig nota ene nog geen 7 min. bij mijn huis vandaan.
Maar voordat mensen zeggen dan ga je het toch ophalen daar!! ik ben niet mobiel daar ik op een dubbele knieoperatie zit te wachten en nog geen honderd meter kan lopen, Ik zou vervoer op maat moeten regelen en dan een uur wachten op de terugreis omdat vervoer op maat niet wacht tot je klaar bent.
De chauffeur had totaal geen geldige reden om het daar af te geven en dat het op zaterdag afgegeven zou worden heeft de dame die ik op vrijdagmiddag aan de lijn zelf maar even veranderd in het systeem, ook werd er al aangegeven in het ergste geval gaat u pakketje terug naar de afzender hoe bizar is dat!!! ze hebben mijn pakketje nu al langer in bezit als dat het geduurd heeft uit Engeland te verzenden. DPD JULLIE ZIJN ……..BEDRIJF
Gewenste Oplossing:
Als de zaak opgelost correct wordt afgehandeld en de telefoon
medewerkers als je belt je eens gewoon en netjes te word staan.


