Klacht: lees klacht die via uw bedrijf

wim beelen op 24 juli 2020 over DPD in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf DPD
Status Open
Datum 24 juli 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

zie ontvangen mail onder, opgelet uw bedrijf wordt ingeschakeld maar dit is een oplichter!OK, ik ben voor de aankoop, maar ik ben van plan contant geld naar u te verzenden in een envelop per post via de DPD-koeriersdienst naar uw adres.

De DPD-chauffeur haalt het pakket voor mij op wanneer hij u het geld geeft. Bij deze bedankt voor het achterlaten van het globale bedrag en uw postadres met de naam
doe de envelop met de ondertiteling op zodat ik hem snel naar je kan sturen.

Met vriendelijke groeten
mail: [email protected]

Gewenste Oplossing:

deze persoon gebruikt uw naam, is onbetrouwbaar denkt zo zaken te doen, vandaar ik u dit laat weten ter info,.
[email protected]

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over DPD

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over DPD nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door wim beelen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM