Klacht: geen bezorgmelding van mijn besteld pakket

hehejo op 23 oktober 2022 over DPD in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf DPD
Status Nieuwe klacht
Datum 23 oktober 2022

Een klant heeft op 4 oktober een bestelling geplaatst bij Iittala, maar ontving pas op 10 oktober een verzendmelding. Op 11 oktober kreeg de klant te horen dat het pakket later afgehaald kon worden bij een Pickup Parcelshop in Arnhem, maar tot op heden, 23 oktober, heeft de klant nog steeds geen verdere informatie ontvangen.

Mijn Klacht:

Op 4 oktober een bestelling geplaatst bij Iittala.. Na mijn klacht dat ik nog steeds geen bericht had ontvangen kwam op 10 oktober de melding dat de bestelling was verzonden.
Op 11 oktober bericht gekregen van DPD dat mijn bestelling op een later tijdstip kon worden afgehaald bij Pickup Parcelshop in Arnhem. Tot op heden, 23 oktober, nog steeds geen bericht ontvangen.

Gewenste Oplossing:

Ik wil gewoon mijn bestelling snel ontvangen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over DPD

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over DPD nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door hehejo
💡

Tip from our consumer expert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Source: ConsuWijzer / ACM