Klacht: DPD chauffeur kan blijkbaar niet lezen.

Max-Q op 12 november 2024 over DPD in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆

Mijn Klacht:

Pakket van bijna 30 kg ontvangen. Had neerzettoestemming gegeven voor een bepaalde plek achterhuis. Voor de tigste keer werd het voor de schuurdeur gezet waar mijn scootmobiel in staat. Als ik weg wil ben ik afhankelijk van mijn scootmobiel en een derde persoon om het pakket voor die deur weg te halen. Parcelnumber 05308088933611

Gewenste Oplossing:

Chauffeurs dienen te leren begrijpend te lezen en aanwijzing over bezorging correct op te volgen.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over DPD

Reactie van de melder van de klacht Max-Q

1 jaar geleden - Er wordt middels een diplomatiek gekozen reactie de boel te sussen i.p.v. daadwerkelijke actie te ondernemen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over DPD nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Max-Q
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM