Mijn Klacht:
1e levering: ik niet thuis. Inloggen voor nieuwe afspraak: systeem werkt niet. Telefonisch niet kunnen bereiken na werktijd
2e levering: ik niet thuis, kan niet inloggen voor nieuwe afspraak
Telefonisch contact: klopt systeem kan mij niet inloggen. Telefonische afspraak voor de volgende dag, briefje op de deur plakken en schuur open.
Dag 3: geen pakket!
Na telefonisch contact( inmiddels 2x 0,50 cent) blijkt de chauffeur het briefje niet te hebben gezien!! Dat zou betekenen dat hij de deur niet goed heeft bekeken..briefje zat gewoon links bovenin (zover mogelijk bovenin vanwege regen en storm en mede on deze reden ook dubbel gevouwen met zichtbaar doe logo)
Gewenste Oplossing:
Ik was tevreden geweest als ik na de eerste en tweede levering had kunnen inloggen. En als dé chauffeur beter had opgelet! Ik betaal 10 euro verzendkosten voor dit pakket!!!!
Nu gaat het retour afzender en dat vind ik prima want ik ben klaar met DpD dit is niet de eerste keer dat ik ontevreden ben over dpd,
Ik zou tevreden zijn als ik de bezorgkosten terug krijg

