Klacht: Bezorging Zaterdag….dus toch weer niet!

diggler op 26 januari 2020 over DPD in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Bedrijf DPD
Status In behandeling
Datum 26 januari 2020

Een klant van DPD heeft een klacht ingediend over de bezorging van twee zakelijke pakketten die op vrijdag waren verzonden. Ondanks een bevestiging dat de pakketten op zaterdag tussen 11:50 en 12:50 zouden worden bezorgd, bleef de bezorger lange tijd stilstaan en ontving de klant uiteindelijk een melding dat de pakketten niet konden worden afgeleverd, terwijl hij aanwezig was op het afleveradres.

Mijn Klacht:

Vrijdag zijn er 2 zakelijke pakketten verzonden naar ons, zodoende dus ook een verzendbevestiging ontvangen van KeenDeliveryDPD met de melding wordt morgen bezorgd. Op Zaterdagochtend nogmaals een mailtje van DPD uw zending is onderweg, aflevering vandaag tussen 11:50 en 12:50. Ik zorg dat ik aanwezig ben en check regelmatig live-tracking; nog 26 stops…nog 20 stops etc voordat de bezorger bij u is. Tegen 12.15 nog 2 stops…nog 1 stop en dan ineens blijft de auto vd bezorger een 12u stilstaan 3 straten verderop! Dat leek me erg vreemd, om 13u ontving ik een mailtje met we hebben uw pakket niet kunnen bezorgen…..WTF??!! Ik zit op kantoor te wachten, de poort is open, ik heb vol met zicht op de wegoprit en ons terrein…mits DPD ineens met transparante onzichtbare busjes zou rijden bij ons zijn ze niet geweest!! Dit is nu al de 3e keer op Zaterdag! Wat een k.t koeriersbedrijf met tracktrace je hebt er geen ruk aan aangezien het toch niet klopt. M.u.v. door de week, dan mag het wel eens ooit kloppen, dan is er zelfs wel eens een chauffeur die iets zegt i.p.v. het pakketje in de deuropening zet en roef weer weg is. Neem UPS als voorbeeld, altijd correct op tijd en netjes en een opgeruimde bus ipv de puinhoop bij DPD.

Gewenste Oplossing:

Wanneer ze geen berichten meer sturen dat een pakket verzonden is en live-tracking afschaffen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door DPD in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door diggler
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM