Klacht: Bezorgen pakket niet thuis en ophaalpunt 8km verderop

AsLoMo op 22 augustus 2019 over DPD in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 22 augustus 2019
Reactie van het bedrijf:

Beste Astrid, Bedankt voor je bericht. Vervelend om te vernemen dat jouw pakket niet is geleverd op het huisadres. Het is inderdaad niet fijn dat jouw pakket bij een verre parcelshop is geleverd terwijl er een parcelshop dichter in de...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf DPD
Status Opgelost
Datum 22 augustus 2019

Een klant van DPD heeft geklaagd over het niet bezorgen van een pakket, waarbij de bezorger een briefje achterliet met de instructie om het pakket 8 km verderop op te halen, ondanks dat er dichterbij ophaalpunten beschikbaar zijn. De klant ervaart een gebrek aan ondersteuning van de klantenservice, die het gesprek beëindigde zonder oplossing. Bovendien is er onvrede over het feit dat de chauffeur voor het pakket heeft getekend.

Mijn Klacht:

Dpd vind het leuk om je pakket niet te bezorgen en vervolgens net te doen of je niet thuis was, vooral als je in een flat woont waar de brievenbus beneden is. Ze gooien dan wel een briefje in je brievenbus om het pakket vervolgens 8 km verderop op te halen terwijl er 3 ophaalpunten dichterbij mijn adres zijn. De klantenservice wil je niet tegemoet komen en beëindigen vervolgens het gesprek. De chauffeur heeft voor mijn pakket getekend! En klachten word niks mee gedaan.

Gewenste Oplossing:

Ik wil of tewel bezorging bij mij thuis of mijn bezorgkosten terug of compensatie omdat ik nu vervoer moet regelen naar het ophaalpunt waar mijn pakket is gedropt. En heel graag een heel groot Excuus met bloemen!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door DPD in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat DPD een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

DPD

Heeft op 22 augustus 2019 om 20:53 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Astrid,

Bedankt voor je bericht.
Vervelend om te vernemen dat jouw pakket niet is geleverd op het huisadres.
Het is inderdaad niet fijn dat jouw pakket bij een verre parcelshop is geleverd terwijl er een parcelshop dichter in de buurt liggen.

Ik ga jouw klacht doorsturen naar het depot zodat de chauffeur hierover aangesproken kan worden.

Met vriendelijke groet,

DPD Customer Service

AsLoMo

Heeft op 22 augustus 2019 om 21:18 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Dit is geen oplossing, ik moet nog steeds mijn pakket die ik gisteren al in mijn bezit had kunnen hebben ophalen bij een ophaalpunt wat 8km verderop is.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM