Klacht: Afleverpoging was niet succesvol. Geen acceptatie van goederen / afhaling .

Horst911 op 03 oktober 2020 over DPD in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf DPD
Status Open
Datum 3 oktober 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Altijd gezeik met DPD leveringen; afgelopen drie leveringen niet op de aangegeven dag ontvangen. Concurrenten kunnen wel gewoon op tijd leveren, dus niet begrijpelijk. Maakt bestellen bij webshops met DPD direct minder aantrekkelijk.

Niet op tijd kunnen leveren is vervelend, maar soms komt het voor. Maar het gebrek aan communicatie is complete onzin. Wanneer jullie niet kunnen leveren, meld dat dan. Waarom moet ik op je tracker uitzoeken waar mij pakket is? Stuur me een email, jullie weten al dat de status is gewijzigd.

Bellen met de klantenservice kost 0,50 wat is dat dan weer? Waarom moet ik betalen omdat jullie service zo kut is dat je een leger mensen moet inhuren de klachten aan te horen? Dat is iets wat absoluut gratis zou moeten zijn. Slechte service en dan ook nog eens mogen dokken om het op te lossen. Absoluut schaamteloos en schandalig.

Daarnaast is mijn status nu ‘Afleverpoging was niet succesvol.
Geen acceptatie van goederen / afhaling .’ Dat klinkt mij in de oren alsof ik niet thuis was voor het pakket. Het kan een ongelukkige vertaling van jullie zijn, maar dat is ook weer iets aan jullie kant. Fix dat dan.
Als jullie wel daadwerkelijk menen te melden dat er deze status betekend dat er een leverpoging is gedaan, en ik niet thuis zou zijn geweest dan verstrek ik graag mijn videodeurbel beelden zonder DPD manneke voor mijn deur. Ik ben de hele dag thuis geweest en er is niemand langs geweest. Als er daadwerkelijk frauduleuze gegevens zijn ingevoerd door de chauffeur adviseer ik je die leugenaar te ontslaan.

Fix je logistiek, fix je communicatie, fix je informatievoorziening.

Gewenste Oplossing:

Op tijd leveren, juiste informatievoorziening, gratis klantenservice, betere communicatie, geen leugens over pakketstatus.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over DPD

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over DPD nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Horst911
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM