Klacht: Slechte service Douglas Hilversum

lisa_gooi op 21 november 2016 over Douglas in de categorie Parfumerie winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Bedrijf Douglas
Categorie Parfumerie winkels
Status In behandeling
Datum 21 november 2016

Een vaste klant van Douglas in Hilversum uit zijn onvrede over de afgenomen service en luxe in de winkel. Hij merkt op dat er geen begroeting plaatsvindt en dat medewerkers zich meer bezighouden met onderling geklets dan met klanten. Deze situatie heeft geleid tot frustratie, vooral gezien zijn jarenlange trouw aan de winkel.

Mijn Klacht:

Ik heb besloten om een klacht in te dienen over Douglas in Hilversum. Samen met een sportgenoot heb ik besloten om de vele irritaties die ik als jarenlange trouwe klant heb opgebouwd te uiten. Douglas Hilversum is niet meer wat het was. Er is geen sprake meer van luxe. Er is geen sprake meer van klasse en aandacht. Douglas Hilversum ver onder niveau. Samen met de meiden waar ik mee sport heb ik puntsgewijs een samenvatting gemaakt over de punten welke zeker behandeld moeten worden. Dit kan zo niet langer. Gezien ik een vaste klant ben heb ik vele medewerkers zien komen en gaan.

1. Er wordt niet gegroet. Geen goedemorgen of middag. Daarentegen wordt er onderling gekletst over omzet/knappe mannen/roddels in de gesprekken die ik heb opgevangen. In het bijzonder door een zeer slanke dame, met een strakke glimmende broek en platina blond haar samen met een dame in een jurk met extreem lang haar en een zonnebank huid.

2. Slechte adviezen. Ik ben zelf een schoonheidsspecialiste en ik begrijp dat niet iedereen over alle kennis beschikt, maar het gaat hier om olie smeren op een vette huid. Verkeerde tinten make-up. De cosmetica adviezen zijn ver beneden niveau, wat een ernstige zaak is gezien mensen in de Douglas komen voor advies. Ook is er een gebrek aan aandacht. Hier moet ik zeggen dat het op de boven etage meevalt, hier is een wat oudere dame die wel de tijd neemt (kort haar).

3. Gedeelte van de herengeuren. Hier verzamelt zich altijd een groep van vier, zo niet vijf medewerkers. Een totaal verkeerde verdeling. Aan de make-up kant zijn mensen aan het zoeken voor hulp en aan de andere kant zitten meiden uitgebreid te roddelen, klanten af te kraken en gekke bekken naar elkaar trekken (om klanten belachelijk te maken) Dit is mij het afgelopen jaar meerdere malen opgevallen. Oogcontact tussen collega’s achter de rug van een klant om, maar duidelijk zichtbaar voor andere klanten. In het bijzonder heb ik dit gezien bij een gezette dame met fel blauwe ogen en een loszittend knotje en een dame met hazel kleurige ogen en bruin haar tot op de schouders (vermoedelijk is de laatste een zaterdag hulp).

4. Uiterlijke verzorging. Douglas is een “luxe” parfumerie. Hoe sommige dames erbij lopen is niet professioneel. Hier zal ik een voorbeeld van geven. Vorige week was ik in de Douglas, en de dame in kwestie had een zwarte legging aan met een normale top. Hierdoor kon ik haar ondergoed door haar legging zien en dat stoorde mij ontzettend. Ook heeft zij een los “ik heb geen zin om mijn haar te doen” knotje in. Dit knotje zat half uitgezakt en aan alle kanten was ook haar te zien wat er gewoon uitermate slordig uitziet. De dame in kwestie is gezet, volle benen en heeft een mooi gezichtje met blauwe ogen. Een andere dame heeft extreem lang haar (Anne mij als ik het goed kan herinneren), toen zij iemand ging helpen bleven de haren tegen de klant aankomen. Mijn tip is: haren vast op de werkvloer, maar wel op een nette manier! Het is geen slobber winkel of Primark en daar zou men zich ook naar moeten kleden.

5. Wenkbrauwen verven bij de Benefit bar. Nu moet ik zeggen dat ik niet weet waar het misgaat, ik verf mijn wenkbrauwen zelf. Een blond sportmaatje kwam laatst binnen met knalrode wenkbrauwen, welke waarschijnlijk ontkleurd waren, laten doen bij de Benefit bar. Een goede training zou hier niet misplaatst zijn.

Last but not least: het eeuwige geklets op de werkvloer. De dames zijn niet behulpzaam, niet vriendelijk, niet geduldig en pakken ook het liefst geen cadeautjes in. Als ik de Douglas binnenkom hoor ik al gepuf en gezucht. Het is een oncomfortabele sfeer. Als je niet in staat bent om in een luxe parfumerie te werken, doe het dan niet. Dame met platina blond haar, zoek iets anders wat wel bij je past en ook een passende foundation. Dame met het losse knotje, doe een keer je best. Dames met lange haren, doe het in ieder geval uit je gezicht. Jullie verlagen de prestige en luxe uitstraling van de Douglas. Ik vind het zo ontzettend jammer, maar jullie zijn een klant armer.

Gewenste Oplossing:

Wanneer het volledige management team wordt vervangen door mensen die wel passie hebben voor het runnen van een luxe winkel.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Douglas in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM