Mijn Klacht:
ik kwam met de vraag bij douglas ik wil een sterk ruikend geurtje dat stevig is ik kreeg van de verkoopster een sterk geurtje opgespoten met de mededeling is een sterk geurtje wij zijn gaan winkelen en na 3 uur rook je het nog terug en meteen 100 ml a 109 euro meegenomen na aantal dagen vroeg mijn man waarom gebruik je geurtje niet ik zij gebruik hem elke dag maar zit geen geur aan iedereen laten ruiken maar hadden allemaal dezelde mening was haast reukloos ik terug was volgens verkoopster niks mis mee volgens chanel ook niet ik had de verkeerde match gemaakt en volgens haar ook geen stevig geurtje dus ook al veerkeerd advies kon een nieuwe 50 ml krijgen ik stelde toen voor geef mij de tester want die was wel sterk maar dat kon niet in mijn flesje zat nog 75 ml dus die kon ze dan als tester gebruiken als dat flesje van mij toch oke was volgens hun/ was dat toch geen probleem??
nee ze bleef volhouden dat kon niet plus de arrogantie waarmee ze me toesprak kon ik niet plaatsen werk zelf in winkel dus weet echt wel hoe een klant behandeld moet worden niet zo!! maar mijn man heeft tensloten mijn flesje maar opgehaald geen oplossing dus jammer want dit was mijn laatste bezoek daar besteed toch zeker 125 per maand daar dus had wel wat meer klantvriendelijkheid verwacht.
Gewenste Oplossing:
het was douglas in waalwijk en als ik daar de tester van chanel coco mademoiselle krijg vindt ik het prima want die was echt veel veel sterker als wat ik gekocht heb dus ik snap de weigering echt niet

