Klacht: Gift Armani Si niet ontvangen

Bianca van den Biggelaar op 29 december 2023 over Douglas in de categorie Parfumerie winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Douglas
Categorie Parfumerie winkels
Status Open
Datum 29 december 2023

Een klant heeft voor €142,00 bij Douglas besteld, met de verwachting een gift van 15 ml Armani Si te ontvangen. Deze gift is echter niet geleverd, zelfs niet na een nalevering, wat heeft geleid tot onvrede over de service en klantvriendelijkheid van het bedrijf.

Mijn Klacht:

Wij hebben voor €142,00 besteld bij Douglas omdat je dan een gift van Armani Si 15 ml krijgt. Hebben we niet ontvangen. Ook niet met een nalevering. Hele slechte service en niet klantvriendelijk.

Gewenste Oplossing:

Alsnog de Armani Si parfum 15 ml ontvangen waar we recht op hebben.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Douglas

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Douglas nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Bianca van den Biggelaar
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM