Klacht: Bestelling van 13 dec nog steeds niet ontvangen

Schoonjans lutgarde op 26 december 2022 over Douglas in de categorie Parfumerie winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Douglas
Categorie Parfumerie winkels
Status Open
Datum 26 december 2022

Een klant heeft op 13 december een bestelling geplaatst en betaald bij Douglas, maar heeft deze tot nu toe nog niet ontvangen. Bpost heeft aangegeven contact op te nemen, maar de klant ervaart problemen met de telefonische verbinding, waardoor dit niet mogelijk is. De klant hoopt dat de situatie snel opgelost wordt, gezien het hoge bedrag van de bestelling.

Mijn Klacht:

Ik bestelde en betaalde een bestelling en heb tot op heden nog niks ontvangen Bpost zegt contact met jullie op te nemen maar dat is onmogelijk verbinding wordt steeds verbroken!!!!!!ik hoop dat het in orde komt want is toch een stevig bedrag dat ik betaalde…….

Gewenste Oplossing:

Ofwel krijg ik de bestelling ofwel zou ik graag het gestorte bedrag terug krijgen…..

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Douglas

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Douglas nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Schoonjans lutgarde
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM