Klacht: bestelling NOOIT ontvangen en geen vriendelijk personeel

Janine Velthoven op 23 november 2020 over Douglas in de categorie Parfumerie winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Douglas
Categorie Parfumerie winkels
Status Open
Datum 23 november 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 6 november 2020 om 19.52 uur sloot ik met u een overeenkomst voor Rituals Cosmetics The Ritual of Advent Adventskalender. Helaas bent u de afspraken die ik met u heb gemaakt niet nagekomen. Ik heb de volgende klachten:

Telefonisch zijn u nauwelijk tot niet bereikbaar
Geen mail ontvangen over de vorderingen
Mijn bestelde adventskalender nogsteeds niet geleverd

Ik heb u gevraagd uw verplichtingen na te komen. Zie onderstaand;

11.11.2020 via Douglas website Contact Online Shop: ‘Vragen over uw bestelling’ bericht ingediend.
16.11.2020 via Douglas website Contact Klacht of suggestie: ’klacht, suggestie of compiment’ bericht ingediend.
16.11.2020 driemaal gebeld, tweemaal werd de verbindingen verbroken, de derde keer werd mij verteld dat ik de volgende dag een mail zou krijgen over de vorderingen. Zei zou even uitzoeken wat er gaande is. Deze mail is niet ontvangen op 17.11.2020, maar op 18.11.2020
20.11.2020 tweemaal gebeld, tweemaal werd de verbindingen verbroken.

Gewenste Oplossing:

Als ik aanvullende schadevergoeding krijg en daarnaast dat douglas ook bereikbaar is. Al meer dan 15 keer gebeld en pas 1 keer iemand aan de lijn gekregen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Douglas

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Douglas nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Janine Velthoven
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM