Klacht: Doodsangst uitgestaan op vakantie (DOOD MAG JE GAAN OP VAKNTIE ALS DE REISLEIDER NIET KOMT KRIJG 75 EURO)

Dominique Heimans op 28 maart 2014 over Neckermann Reizen in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Neckermann Reizen has resolved this complaint
Klacht opgelost op 28 maart 2014
Reactie van het bedrijf:

Op 27 maart jl. hebben wij een schriftelijke reactie naar de klant gestuurd, Customer Service Neckermann

Categorie Online Reisbureaus
Status Opgelost
Datum 28 maart 2014

Tijdens hun vakantie in het Jungle Aqua Park Hotel in Hurghada op 9 maart ondervonden de klagers problemen door hevige regenval, waardoor water de bar instroomde. Ondanks de snelle reactie van het personeel om het water weg te werken, voelden zij zich onveilig en hebben zij een klacht ingediend bij Neckermann Reizen. De situatie leidde tot een verzoek om compensatie van 75 euro.

Mijn Klacht:

Lavida Travel
Korte Promenade 20
1315 HN Almere

Betreft: Klacht betreffende veiligheid van de accomodatie Hotel Jungle Aqua Park Hurghada.

Geachte,

Na telefonisch contact op zaterdag 15 maart met jou heeft zij ons verzocht een klachten brief te schrijven.

Op 4 maart hebben wij bij u een vakantie geboekt met boekings nummer 11845583.

6 maart zijn wij vertrokken naar onze bestemming Hurghada het hotel Jungle Aqua park.
Alles tot zover goed, totdat het Zondag 9 maart in de ochtend begon te regenen.

wij zaten op dat moment in een bar van het hotel en zagen langzaam het water de bar in stromen. Hier werd heel goed op geanticipeerd door te zorgen dat al het water zo snel mogelijk werd weg gewerkt. Hierna hebben we gewoon nog even lekker aan het zwembad gelegen en was het heerlijk weer. Rond een uur of 3 zijn wij naar de kamer gegaan omdat onze zoon van 3 jaar oud moest slapen. Wij zijn toen ook in slaap gevallen en werden om 17:30 wakker gemaakt door geklop op de schuifdeur.

Ik stapte uit mijn bed en het water in de kamer stond tot boven mijn enkels, ik heb gelijk mijn man wakker gemaakt en onze zoon ook. Ik heb mijn zoon gezegd dat hij op het bed moest blijven zitten , dit omdat er verteld werd dat er electra in het water zou zitten.
Hierna is er een grote chaos ontstaan bij de schoonmaker.
We zaten met 3 nedelandse families en 1 belgische familie op een soort gang.
de kinderen van alle families hebben we bij ons op bed gezet en hebben de schoonmaker gelijk gevraagd of wij konden helpen dit omdat je natuurlijk wilt dat er niks met je spullen gebeurd.
de schoonmaker (*) zei nee maar wij zagen allemaal dat hij dit niet in zijn eentje ging redden. Het probleem was echter dat elke schoonmaker maar 1 trekker en 1 bezem heeft en omdat de telefoon verbinding was weggevallen hij niet kon bellen voor meer trekkers.
Toch zijn er op een gegeven moment trekkers bij gekomen en hebben wij met zijn alle gezorgd dat onze gang zowel beneden waar wij verbleven en boven wat niet bewoont was water vrij hebben gemaakt, dit omdat er grote kans was op instort gevaar. Hier zijn we met zijn alle ruim 6 uur mee bezig geweest. In de tussentijd moest er natuurlijk ook gegeten worden en zijn er 3 mannen 1 vrouw en 1 dochter van 11 naar de restaurants gelopen, hier bleek het ook een hele ravage te zijn.

Zo erg dat zelf de plafonds in meerdere restaurants en in de lobby naar beneden gestord zijn terwijl ook zij hier waren, hierbij zijn gelukkig geen gewonden gevallen ( dit had ook erger kunnen aflopen!!). Hier zijn we allen heel erg van geschrokken. Maar ja toen nog het eten, want de kinderen moesten wel echt iets eten.

De heren hebben moeten praten als brugman om wat te eten te krijgen omdat iedereen in paniek was.
toen onze kamer droog was hebben we voor de zekerheid allemaal handdoekken op de vloer gelegd en hebben de kinderen op de handdoeken moeten eten.
Uiteindelijk rond half 1 s’nachts waren de kamers redelijk water vrij en konden de kinderen rustig naar hun eigen bed terug keren.

Toen begon voor ons zoontje het echte drama, omdat alle kinderen bij ons op bed hadden gezeten en we de deuren niet dicht wilden doen ivm het instortingsgevaar waren er honderde muggen in onze hotel kamer en omdat er kinderen bij ons zaten was er geen mogelijkheid om met muggen spray te spuiten Hij is helemaal lek geprikt en heeft de gehele nacht wakker gelegen en de volgende dag zag hij eruit alsof hij de waterpokken had nou je kunt je het al voorstellen veel jeuk. Hier hebben we gelukkig een zalfje voor kunnen kopen bij de lokale apotheek.

Deze avond heb ik nog een dure auto aangehouden en daar bleek de general manager in te zitten, ik heb hem gevraagd voor de gehele groep of het veilig was om hier te blijven. Hierna zijn ze met 6 man onze kamer binnen gegaan en vertelde ze dat het veilig was volgens hen ( volgens ons was het echter niet veilig ivm de electra in het water en het instortings gevaar , we mochten eventueel een andere kamer .

Een van de mannen is met iemand mee gelopen om naar de andere kamers te gaan kijken , maar deze kamers waren er nog slechte aantoe. Hierna hebben we gezamelijk besloten dan toch maar in onze kamers te blijven met alle koffers ingepakt voor het geval dat .

De volgende ochtend zijn we de ravage gaan bekijken bij de restaurants en de lobby, meerdere restaurants waren dicht .

Mijn man is maandag middag met de andere heren naar de receptie gegaan en heeft gevraagd of ze de reisleider van Neckermann wilde bellen, dit hebben ze netjes gedaan. Mijn man kreeg de reisleider aan de lijn en vroeg of hij naar ons hotel wilde komen namens alle families die de dag daarvoor hadden mee geholpen. Het antwoord van de reisleider was dat hij het druk had en niet kon komen. We mochten van hem wederom ook een andere kamer , maar deze waren er net zo slecht aan toe.
Ik wil toch een klacht indienen niet voor de regen daar kan niemand iets aan doen dat is de natuur!

Wel wil ik een klacht indienen wat betreft de infrastructuur die terplekke instorte en de electra die in het water aanwezig was. Hier hadden echt gruwelijke dingen kunnen gebeuren, zoals mensen die gewond raken van het naar beneden vallende plaffond en mensen die een electrische shock krijgen van de electra in het water
In de bijlage vind u diverse foto’s van de betreffende avond

Wij zien u reactie zo spoedig mogelijk tegemoet, met een bevredigend antwoord

Hoogachtend

Dominique Heimans

een andere familie heeft ook een klacht gestuurd over dit voorval naar neckermann en dit was hun reactie (was wel snel binnen 24 uur)

Het spijt ons te lezen dat uw vakantie niet naar wens is geweest.

Wij kunnen ons voorstellen dat dit teleurstellend is geweest en wij willen u hiervoor graag onze excuses aanbieden.

Wij vinden het spijtig dat u na zeer hevige regenval een elektrische schok in uw hotel heeft gehad. Wij kunnen ons indenken dat dit een angstige ervaring is geweest. Bij een overmachtssituatie, zoals extreme weersomstandigheden, kan overlast doorgaans niet worden voorkomen. Een dergelijke hoeveelheid regenwater kan in zo’n korte tijd niet via de gangbare afvoerpunten z’n weg vinden en leidt dan tot wateroverlast met alle gevolgen van dien. Elke partij (de gast, het hotel) draagt in zo’n geval de eigen schade. Voor een vergoeding voor de wateroverlast zien wij in redelijkheid geen aanleiding.

Van de reisleiding mag men verwachten dat deze zo snel als praktisch mogelijk hulp en bijstand verleent in de door u geschetste omstandigheden. Helaas heeft u anders ervaren.

Om aan te geven dat wij uw bevindingen met de reisleiding serieus hebben genomen doen wij u hierbij een reischeque van € 75,– totaal toekomen. Wij hopen dat u dit gebaar kunt waarderen en wij u in de toekomst beter van dienst kunnen zijn.

Wij vertrouwen erop u hiermee correct te hebben geantwoord,

ONGELOOFLIJK

OMDAT DE REISLEIDER NIET KWAM KRIJG JE EEN TEGOED BON 75 EURO.

DAT JE DOOD HAD KUNNEN ZIJN OF GEWOND DAT MAAKT NIET UIT RISICO VAN OP VAKNTIE GAAN !!!?!?!?!???

DUS MENSEN DENK NOG EVEN GOED NA OM TE BOEKEN BIJ NECKERMANN

Gewenste Oplossing:

een echt passend antwoord voor alle families

Bericht van Neckermann Reizen

11 jaren geleden - Het betreft hier een tweede reactie en wij gaan er mee aan de slag.

Bericht van Neckermann Reizen

11 jaren geleden - Het betreft een tweede reactie en wij gaan ermee aan de slag.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Neckermann Reizen in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Neckermann Reizen een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Neckermann Reizen

Heeft op 28 maart 2014 om 12:14 geantwoord

Geboden Oplossing:

Op 27 maart jl. hebben wij een schriftelijke reactie naar de klant gestuurd, Customer Service Neckermann

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - klacht is helemaal niet opgelost, snel op opgelost gezet voor de mensen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM