Klacht: Niets geleverd en ook geen geld terug.

Lhuie Lhap Suance op 05 augustus 2022 over Dodax.nl in de categorie Internetshops - Boeken en tijdschriften

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Dodax.nl
Status Open
Datum 5 augustus 2022

Een klant heeft een cd-boxje ter waarde van €36,40 besteld bij Dodax.nl, maar ontving het product niet en kreeg ook geen terugbetaling na herhaalde verzoeken. De klant beschouwt de situatie als fraude en wijst op geruchten over een mogelijk faillissement van het bedrijf, wat zou kunnen duiden op opzettelijke misleiding om geld te innen.

Mijn Klacht:

Bij Dodax.nl een cd-boxje van €36,40 besteld, zo’n twee maanden geleden. Er werd niets geleverd en na vele e-mails waarin ik om het terugstorten van het bedrag vroeg uiteindelijk ook geen geld teruggegeven. De site is nog in vele! landen in de lucht, kortom het is gewoon fraude/oplichting. Men denkt iets te bestellen, krijgt niets en het geld ben je ook kwijt! Op internet wordt gesproken dat het bedrijf aan het failliet gaan is en waarschijnlijk probeert men op deze wijze nog zoveel mogelijk geld binnen te halen.

Gewenste Oplossing:

Het gevraagde product leveren of het bedrag terugstorten op mijn rekening.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dodax.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dodax.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Lhuie Lhap Suance
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM