Mijn Klacht:
7 juni een huishoudelijke hulp van Docura komt voor de eerste keer hulp geven.
Dat gaat goed en ik zie haar volgende week.
De week erop wordt ik gebeld door Docura.
De hulp heeft problemen en kan niet komen deze week.
Ok dan de week erop. Wachten maar de hulp komt niet opdagen Docura gebeld en die zegt dat ze geen contact kunnen krijgen met de hulp en het ook niet weten waarom ze niet komt. Dat gaat zo een paar weken door. Tot ik een email krijg van Docura dat ze 12 juli na 5 weken aan de deur is geweest en dat ik haar weggestuurd heb. Antwoord van mij aan Docura dat ze nooit aan de deur is geweest en dat ik haar al 5 weken niet gezien of gehoord heb. Krijg hier geen antwoord op en zit nu al 6 weken zonder hulp.
Moet maar een pgb aanvragen want het kan wel tot september duren voordat je weer hulp krijgt, is het antwoordt van Docura.
Ze reageren nergens op. Het blijft een raar en vervelend bedrijf. Dat zo met klanten omgaat. Vakantie tijd en geen personeel hoor je steeds. Klacht doorgestuurd naar WMO en die verwijst weer naar Docura.
Gewenste Oplossing:
Dat dit bedrijf van de gemeente gestopt wordt en ze in zee gaan met een goed bedrijf dat wel klantvriendelijk is.


