Klacht: Geen toestemming gegeven voor een doorlopend incasso van pure products.

Dat wat ik verzin bestaal al onmogelijk op 11 mei 2015 over docdata payments in de categorie Betalingsdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
docdata payments has resolved this complaint
Klacht opgelost op 12 mei 2015
Reactie van het bedrijf:

Docdata Payments handelt het betalingsverkeer af voor een groot aantal webwinkels. Na het afhandelen van de betaling laten wij de webwinkel weten dat er betaald is en storten wij het geld op de bankrekening van de webwinkel. Wij leveren zelf...

Categorie Betalingsdiensten
Status Opgelost
Datum 11 mei 2015

Een consument heeft zich op 28 april 2015 aangemeld voor een proefpakket bij Pure Products en hiervoor betaald. Zonder toestemming is er op 11 mei 2015 een bedrag van 24,90 euro en 14,95 euro afgeschreven, terwijl het product niet is ontvangen. De consument verzoekt om terugbetaling, aangezien er geen toestemming is gegeven voor een doorlopend incasso of een maandpakket.

Mijn Klacht:

Op 28 april 2015 aangemeld voor een proefpakket bij pure products. Hier jeb ik netjes voor betaald 2x 8,95 euro. Ik heb hun geen toestemming gegeven om mij aan te melden voor een maandpakket van het proefproduct.. Nu zie ik dat er op 11mei 2015 een bedrag van 24,90 euro en een bedrag van 14,95 euro is afgeschreven maar niet het product in huis. Ik wil graag mijn geld terug want ik heb pure produtcs geen toestemming gegeven en ook me niet aangemeld voor het product en dat ik dat maandelijks wil ontvangen.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevereden dat als ik weet dat ik mijn geld terug krijg en geen producten van hun zomaar wil ontvangen terwijl ik daar niet om gevraagd hebt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar docdata payments over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door docdata payments in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat docdata payments een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

docdata payments

Heeft op 12 mei 2015 om 08:16 geantwoord

Geboden Oplossing:

Docdata Payments handelt het betalingsverkeer af voor een groot aantal webwinkels. Na het afhandelen van de betaling laten wij de webwinkel weten dat er betaald is en storten wij het geld op de bankrekening van de webwinkel. Wij leveren zelf de bestelde producten of diensten niet uit.

Wij hebben de contactgegevens van de desbetreffende webshop naar de klant gestuurd zodat de machtiging bij hen opgezegd kan worden.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM