Klacht: doorlopende machtiging

iriscr op 21 mei 2015 over docdata payments in de categorie Betalingsdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
docdata payments has resolved this complaint
Klacht opgelost op 22 mei 2015
Reactie van het bedrijf:

Docdata Payments handelt het betalingsverkeer af voor een groot aantal webwinkels. Na het afhandelen van de betaling laten wij de webwinkel weten dat er betaald is en storten wij het geld op de bankrekening van de webwinkel. Wij leveren zelf...

Categorie Betalingsdiensten
Status Opgelost
Datum 21 mei 2015

Een consument ontving ongevraagd een e-mail over een doorlopende SEPA-machtiging aan Docdata Payments voor Premium Plus International AG, terwijl hij geen dergelijke machtiging had afgegeven. In de e-mail werd aangegeven dat de consument toestemming had gegeven voor doorlopende afschrijvingen, wat hij betwistte. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik kreeg ongevraagd deze mail heb helemaal geen doorlopende machiging

Geachte heer/mevrouw Crooijmans,

U heeft via een initiële iDEAL betaling een machtiging afgegeven voor een doorlopende SEPA incasso aan Docdata Payments ten name van Premium Plus International AG.

U gaat akkoord met de doorlopende afschrijving per SEPA-incasso van het met Premium Plus International AG afgesproken bedrag van de onderstaande rekening.

Middels deze akkoordverklaring, geeft u toestemming aan: •Stichting Foundation Docdata Payments (in naam van Premium Plus International AG) om een incasso-opdracht te sturen naar uw bank om het met Premium Plus International AG afgesproken bedrag doorlopend van uw rekening af te schrijven.

Docdata Payments is in deze slechts een dienstverlener voor Premium Plus International AG.

Gegevens mandant: Stichting Foundation Docdata Payments
Hoofdstraat 82
8972LB
Driebergen-Rijsenburg
NL

Incassant ID: NL98ZZZ301689820000
Mandaatnummer: ddps-256658886-201505212030237-8

Bedrag: EUR 3.99
Rekening: NL68RABO0131047965
Omschrijving: Premium Plus International AG Ultra Bright- T4W – NL

Gewenste Oplossing:

als de doorlopende machtiging geannuleerd word

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar docdata payments over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door docdata payments in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat docdata payments een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

docdata payments

Heeft op 22 mei 2015 om 11:01 geantwoord

Geboden Oplossing:

Docdata Payments handelt het betalingsverkeer af voor een groot aantal webwinkels. Na het afhandelen van de betaling laten wij de webwinkel weten dat er betaald is en storten wij het geld op de bankrekening van de webwinkel. Wij leveren zelf de bestelde producten of diensten niet uit.

Wij hebben de contactgegevens van de desbetreffende webshop naar de klant gestuurd zodat de machtiging bij hen opgezegd kan worden.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM