Mijn Klacht:
Wij hebben een 2 persoonskamer geboekt in hotel Best Siroco in Benalmadena-Spanje op 24022018 voor de periode 140318 tot 230318
Bij de eerste betaling via Visa kwam er ERROR te voorschijn op mijn scherm, wij kregen ook niet daarna een bevestigingsmail van DYS.
Vervolgens hebben wij de boeking nogmaals gedaan en ging dit wel.
Groot was onze verwondering wanneer wij later op de dag 2 mails met bevestigingen aankregen. Vanaf dan hebben we geprobeerd via DYS-website 1 bevestiging te annuleren, maar kregen we mail 260218 terug waarop zij geen bevestiging van ons konden vinden. Terwijl wij wel 2 boekingen DYS-627145 en DYS-627148 bevestigd kregen. Dan hebben we mails verstuurd d.d. 06-07-09-12 maart 2018 ter annulering, maar geen enkel antwoord. Bij aankomst hebben we bij de receptie in hotel gevraagd van een dubbele kamerboeking om DYS te telefoneren en heeft de receptionist dit gedaan in het Spaans en heb ik nadien in het Engels de mevrouw van DYS de situatie uitgelegd en de beide DYS-nrs
doorgegeven. Na dit te hebben gecheckt heeft ze mij beloofd om dit op te lossen en ons het dubbel betaalde bedrag van 649,32 € terug op onze Visa account te zetten.
Gewenste Oplossing:
Na veel moeite te hebben gedaan om de dubbele boeking te kunnen annuleren, hadden wij graag z.s.m. als trouwe jaarlijkse klant ons teveel betaalde bedrag van 649,32€ terug op onze Visa rekening.
Dit had reeds al moeten gebeurd zijn, maar het is zeer moeilijk als er iets mis gelopen is om met Do You Spain contact te vinden.


