Klacht: Dit is mijn toekomst

0648165079 op 04 december 2018 over RTL 4 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 4 december 2018

Een klant heeft een teleurstellende ervaring gedeeld over een telefonisch gesprek met Joke de Krijger van het programma "Dit is mijn toekomst". De interactie werd als onpersoonlijk ervaren en leidde tot verdriet, terwijl de klant ook 8 euro voor het gesprek heeft betaald.

Mijn Klacht:

Vanmiddag Joke de Krijger van dit is mijn toekomst aan de lijn gehad. Wat een onpersoonlijk gesprek. Heeft me 8 euro gekost en ik ben nu nog verdrietiger dan voorheen. Die vrouw komt keihard over. Ben ik erg van geschrokken.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik met respect behandelt wordt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 4

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 4 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM