Klacht: Dit bedrijf maakt er een zooitje van

zooitjeishet23 op 16 oktober 2015 over Sity hosting in de categorie Internet Diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Internet Diensten
Status Open
Datum 16 oktober 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik ben een paar jaar tevreden klant geweest, maar het laatste jaar is het een zooitje. Ik probeer contact met ze te krijgen maar alle wegen lijken naar ene Dave WIjnhoven te komen, die zich verschuilt achter schimmige constructies en af en toe een toezegging doet, maar deze dan niet nakomt.

Volgens mij is dit bedrijf ooit met goede bedoelingen begonnen, maar nu is het een spin in een kluwen van dubieuze websites als aleto bv, uitgaansbus en nog een heel scala van andere bedrijfjes.

Gewenste Oplossing:

Als de hosting van mijn website weer zonder problemen verloopt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Sity hosting

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Sity hosting nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM