Mijn Klacht:
Directferries beweert van Condorferries steeds de meest gunstige tarieven te krijgen. Gisteren heb ik overzet van St.Malo naar Jersey geboekt en heb hiervoor, Visa kosten inbegrepen, 439,73€ betaald. Deze morgen geef ik dezelfde overzet in op de website van Condorferries en daar zou ik 382,50€ + Visakosten (+/- 10€) betaald hebben. Dit is niet correct !
Bij Directferries blijven ze hoe dan ook beweren dat ze zeer gunstige tarieven hebben maar dat het een enkele keer wel kan gebeuren dat Condorferries inderdaad goedkoper is; zonder blikken of blozen zegt voegt men er dan nog aan toe dat de boeking hoe dan ook gemaakt is en niet meer kan gewijzigd worden.
Dit noem ik : klanten bedriegen !!
Goede raad aan iedereen : check éérst de prijzen van Condorferries alvorens bij Directferries te boeken !
Gewenste Oplossing:
Ik zou het appreciëren als de prijs aangepast zou worden aan de prijs van Condorferries. Ik betaal met plezier de prijs die moet betaald worden maar voor identiek dezelfde overzet op hetzelfde schip vind ik dat het niet kan dat er zo'n grote prijsverschillen gehanteerd worden !

