Klacht: Geen reactie op verzoek om omboeken tickets

Tedo Lemstra op 25 mei 2022 over Directferries.nl in de categorie Reizen Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Reizen Algemeen
Status Open
Datum 25 mei 2022

Een klant heeft herhaaldelijk geprobeerd om tickets om te boeken via Directferries.nl, maar ontvangt geen reactie op zijn e-mails en formulieren. Ook diverse telefoonnummers in verschillende landen bleken onbereikbaar, waardoor de klant geen hulp kan krijgen bij het omboeken van de tickets die door Covid gereserveerd zijn.

Mijn Klacht:

Meerdere emails verzonden, alle formulieren op de site ingevuld, maar geen reactie. Meerdere telefoonnummers in verschillende landen geprobeerd, nergens wordt de telefoon opgenomen. We willen de tickets die door Covid nog gereserveerd staan omboeken naar een nieuwe datum, maar tot op heden nog geen reactie mogen ontvangen.

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag in contact komen met Direct Ferries om de reeds betaalde tickets om te boeken naar een nieuwe datum

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Directferries.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Directferries.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Tedo Lemstra
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM