Klacht: Retour slingback pump dior

B de Kroon op 24 januari 2022 over Dior in de categorie Mode

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Dior
Categorie Mode
Status Open
Datum 24 januari 2022

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb de pump van Dior ongedragen, met labels er aan teruggestuurd. Ik heb daarop een email gekregen dat schoen gedragen is en dusdanig beschadigd dat ik geen geld terug krijg en dat ze de schoen weer naar mij zullen op sturen. Ik heb de schoen echter alleen thuis gepast en vond de style en maat niet goed. Na nogmaals ontvangen schoen een uitgebreide brief geschreven aan Dior Parijs dat dit onacceptabel is en dat de schoen in originele staat verkeerd. Ook heb ik hierbij fotos van de schoenen meegestuurd. Hierop heb ik een zeer kort antwoord gekregen waarmee ze aangaven niks voor mij te kunnen doen.

Gewenste Oplossing:

De beste oplossing hierbij is dat ik het volledige aankoop bedrag terug krijg. Als consument kan ik niet aansprakelijk gehouden worden voor de risico’s die de winkelier loopt bij online verkoop.

Ik heb zelfs nog aangegeven dat als de schade die zij zien door het passen van de schoen zou komen ik bereid ben om eventuele reparatie kosten te betalen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dior

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dior nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door B de Kroon
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM