Klacht: Geen tijdige levering

henk1954 op 09 april 2012 over Dimass in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Dimass
Status Open
Datum 9 april 2012

Een klant heeft op 8 februari een voucher gekocht en op 19 februari een bestelling geplaatst met de belofte van levering binnen drie weken. Op 9 april heeft de klant nog steeds geen bras ontvangen, ondanks twee telefoontjes, en heeft Groupon aangemaand tot levering of ontbinding van de koop op basis van consumentenrecht, met een deadline van 21 april 2012.

Mijn Klacht:

8 februari voucher gekocht, 19 februari besteld met de mededeling binnen 3 weken levering.

Vandaag 9 april, nog steeds geen Bra’s ondanks 2 eerdere telefoontjes.

Groupon nu gemaild en aangemaand tot levering of anders koop ontbinden op basis van het consumentenrecht wegens levering wanprestatie.

Termijn gesteld uiterlijk 21 april 2012 anders eis tot ontbinding van de koop en restitutie van koopsom+portokosten!

Gewenste Oplossing:

Ontbinding van de koop + restitutie van aankoopbedrag en portokosten.

Aanvullende eis: GROUPON moet direct stoppen met DIMASS als contractpartner nu deze haar verplichtingen niet nakomt.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten