Klacht: Fles lekt aan de onderkant

Marijke Aarnoudse op 26 augustus 2017 over Difrax in de categorie Kinderen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Difrax
Categorie Kinderen
Status Open
Datum 26 augustus 2017

Een klant heeft twee Difraxflessen aangeschaft om de darmkrampjes van haar dochter te verlichten, maar ondervindt dat de flessen veel lekken. Dit probleem doet zich voor bij zowel warme als koude voeding, wat het moeilijk maakt om de flessen mee te nemen. In de handleiding wordt aangegeven dat de flessen niet geschikt zijn voor langdurige opslag van warme voeding.

Mijn Klacht:

Een maand geleden twee Difraxflessen gekocht, omdat onze dochter veel last van darmkrampjes had. De fles helpt goed tegen darmkrampen, maar helaas lekken de flessen veel. Hierdoor kan ik nauwelijks een gevulde fles meenemen wanneer ik naam m’n ouders ga. In de handleiding staat dat de flessen niet geschikt zijn om langere tijd warme voeding in te bewaren. Maar ook met koude voeding lekken de flessen.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden wanneer ik flessen heb die niet lekken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Difrax

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Difrax nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM