Klacht: De hele site werkt niet en ze zijn onbereikbaar

[email protected] op 31 januari 2018 over Dienst Uitvoering Onderwijs (DUO) in de categorie Overheid

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Overheid
Status Open
Datum 31 januari 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Niks werkt op de interne site van duo. Automatische incasso kan ik niet aanmaken, iDeal kan ik niet gebruiken en telefonisch zijn ze ook nog is onbereikbaar.
Ik heb nu en flink aantal keren gebeld de afgelopen dagen om dit op te lossen, maar nadat ik elke keer het hele menu doormoet krijg ik alsnog niemand aan de lijn.
Zo kan je niet met je burgers omgaan!

Gewenste Oplossing:

Als ui te woord word gestaan en mijn problemen ivm automatische incasso zijn opgelost!

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dienst Uitvoering Onderwijs (DUO)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dienst Uitvoering Onderwijs (DUO) nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM