Klacht: DHLFORYOU Sorteerfout gevonden, pakje is langer onderweg (3SDFY094385914)

pbc278 op 16 december 2014 over DHL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
DHL has resolved this complaint
Klacht opgelost op 16 december 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste meneer, Uw pakket is gisteren bij u afgeleverd. Onze excuses voor de vertraging. Met vriendelijke groet, Suzanne

Bedrijf DHL
Status Opgelost
Datum 16 december 2014

Een klant heeft een klacht ingediend over een sorteerfout bij DHL, waardoor een pakket dat op 4 december is verzonden, sinds 6 december niet verder is verwerkt. Ondanks contact met de klantenservice is er geen oplossing geboden, wat leidt tot frustratie over de gebrekkige communicatie en het gebrek aan actie van DHL. De klant vraagt om een oplossing binnen twee werkdagen.

Mijn Klacht:

Ik heb iets gekocht via marktplaats op 4 december, de verkoper heeft het pakje op 4 december aangeboden aan DHL Parcelshop. Op 6 december is er een sorteerfout gevonden in het lokaal distributiecentrum. Daarna is het stil. Dus sinds 6 december geen enkele statuswijziging. Via de telefonische klantenservice konden ze me niet verder helpen. WAARDELOOS… Hoezo is dit mogelijk? Wanneer je ontdekt dat iets niet klopt met een levering van een klant, dan zorg je als medewerker toch voor een oplossing? Na wat googelen en contact met de verkoper merk ik dat dit vaak voorkomt bij DHLFORYOU… Graag binnen 2 werkdagen oplossen (dat is dus uiterlijk 15 december)

De eerder geboden oplossing was dat ik contact opneem met de verzender en dat de verzender contact opneemt met DHL. Belachelijk. Ik meld de klacht nu toch, dus gewoon oplossen! De verzender wil overigens niet meewerken omdat deze al veel slechte ervaringen heeft met DHL. Daarbij komt dat het veel telefoontjes kost a 1 EUR per gesprek en dat bellen niks uithaalt.

Kortom, graag met SPOED oplossen.

Gewenste Oplossing:

Ik wil uiterlijk 15 december het pakje hier afgeleverd hebben.
Track en trace nummer is: 3SDFY094385914

De eerder geboden oplossing was dat ik contact opneem met de verzender en dat de verzender contact opneemt met DHL. Belachelijk. Ik meld de klacht nu toch, dus gewoon oplossen! De verzender wil overigens niet meewerken omdat deze al veel slechte ervaringen heeft met DHL. Daarbij komt dat het veel telefoontjes kost a 1 EUR per gesprek en dat bellen niks uithaalt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar DHL over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door DHL in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat DHL een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

DHL

Heeft op 16 december 2014 om 16:12 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste meneer,

Uw pakket is gisteren bij u afgeleverd. Onze excuses voor de vertraging.

Met vriendelijke groet,
Suzanne

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM