Klacht: Deur openen o bolwerk A flat

Fransss op 08 december 2019 over Clavis in de categorie Woningcorporaties

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Clavis
Categorie Woningcorporaties
Status Open
Datum 8 december 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Goedendag

Ik ben vandaag op visite geweest bij mijn vader toen ik door de eerste schuifdeuren binnen kwam,Was er iemand met een rolstoel bezig om de tweede deur te openen met de digitale sleutel.Deze persoon was zich aan het uitrekken om de sleutel voor het kastje te krijgen.En deze persoon klaagde dat ze nauwelijks tijd had om bij de deur te komen soms was hij al weer dicht. Ik vind het heel raar want vroeger zat het slot aan de deur kozijn op zo n hoogte dat je er altijd bij kon komen zittend en lopend het zijn allemaal oudere mensen de een is vlug maar een ander niet kan er iets aangedaan worden aan deze situatie

Met vriendelijke groeten

Fa Weststrate
Acaciastraat 12
4537XP Terneuzen
Tel 0613786831

Gewenste Oplossing:

Dat er naar gekeken wordt en mogelijk veranderd wordt

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Clavis

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Clavis nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Fransss
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM