Hieronder kunt u zien welke klachten er over Designer Outlet Roermond zijn gemeld. Lees meer >
Hieronder kunt u zien welke klachten er over Designer Outlet Roermond zijn gemeld.
Hoe kan ik een klacht over Designer Outlet Roermond melden?
Heeft u een geschil of een slechte ervaring met Designer Outlet Roermond? Gebruik ons handige klachtenformulier om de kans op een oplossing te vergroten.
Het delen van uw ervaring draagt daarnaast bij aan verbeteringen bij Designer Outlet Roermond, én is essentieel om medeconsumenten te informeren.
Dus wat uw klacht ook is, plaats uw review op Klacht.nl zodat de klantenservice van Designer Outlet Roermond contact op kan nemen en eventueel een oplossing kan bieden.
hoi,
zondag jl 18 januarie hebben we een bezoek gebracht bij de outlet , toen we naar huis gingen betaalde wij voor parkeren 7.00 euro , terwijl dagtarief 3.00 euro was.
hoe kan dat .is mijn vraag .
gr.mark Lees meer
Schoenen online besteld ..witte Air Force schoenen van 60 euro. Zijn nooit gekomen . Contact met Designer Outlet Roermond opgenomen die mij vertelde dat ik opgelicht was en dat ze niks voor me konden betekenen .Oftewel mijn geld en vertrouwen... Lees meer
2 sweaters besteld, niet ontvangen, contact via mail geen reactie, contact via telefoon, dit nummer is niet in gebruik!!!
Je krijgt een mail met orderbevestiging die je opnieuw moet openen om te zien wat de status is van je verzending, maar... Lees meer
Goedemiddag,
Lang moeten wachten op mijn bestelde producten; zeer slechte kwaliteit.
Ik heb meerde e-mail gestuurd voor het retour adres, maar geen reactie.
Wat nu te doen? Ik wil de producten retour sturen en mijn geld terug! Lees meer
L.S., ik heb op 18 juli 3 jurkjes besteld bij ROERMOND - fashion outlet- in de veronderstelling dat deze jurkjes ook inderdaad van de outlet in Roermond afkomstig zouden zijn en dat de kwaliteit overeenkomstig de verwachting, katoen danwel linnen... Lees meer
IK heb 3 jurken besteld bij dit bedrijf en die werden binnen 10 dagen bij me bezorgd. Bij he uitpakken bleek al snel dat het echt lut kwaliteit was, naden zaten los en gemaakt van een stof die niet geschikt... Lees meer
Helaas heb ik een aantal jurkjes besteld bij wat nu blijkt een website blijkt te zijn die, ondanks de naam dat wel doet vermoeden, niet in Nederland gevestigd is.
Nadat ik heb aangegeven dat ik de producten terug wil sturen kreeg... Lees meer
Retour per email keurig aangemeld met een duidelijk verzoek om een snel afhandeling. Krijg om de de 2 dagen emails van de klantenservice met onnozele vragen over het product, maar geen retouradres.
Vind het langzamerhand zeldzaam worden en denk dat... Lees meer
Op instagram adverteren ze met een multi-kleurige blauwe jurk. De naam van het bedrijf suggereert dat ze de outlet store van Roermond zijn, maar dat zijn ze dus niet.
De jurk dat na 3,5 week eindelijk afgeleverd is is goedkoop en... Lees meer
Op facebook adverteren ze met Tommy Hilfinger jurk. De naam het het bedrijf suggereert dat ze de outlet store van Roermond zijn, maar dat zijn ze niet.
Jurkje wat je krijgt opgestuurd is goedkoop en komt uit China. Bij klagen, laten... Lees meer