Mijn Klacht:
Ik heb een heos 7 gekocht hiervan is het speakerdoek heel slecht afgewerkt, iets wat je van Denon zeker niet zou verwachten, het lijkt op een B keuze qwa afwerking.
Nu moet deze voor reparatie opgestuurd worden naar de dealer, ben ik de speaker straks 2 week kwijt omdat Denon de kwaliteitscontrole niet onder controle heeft.
Ik vind dit hele slechte service van een bedrijf als Denon.
Had zelf verwacht de speaker rechtsreeks te kunnen opsturen naar Denon en vervolgens een nieuwe te mogen ontvangen, je wilt tenslotte niet dat je een nieuwe Heos 7 koopt Die vervolgens gerepareeerd word.
Ik vind dit echt belachelijk dat wanneer er een speaker toch door de kwaliteitscontrole komt dat ze hiet niet een gepaste oplossing voor hebben.
Gewenste Oplossing:
Zorgen voor omruiling, liefst bij Denon dealer, desnoods rechtstreeks opsturen naar Denon en dan een nieuwe ontvangen.


