Klacht: Batterij, slechte klantenservice

t.Vi op 11 december 2020 over Dell in de categorie Electronica - Computers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Dell
Status Open
Datum 11 december 2020

Een klant heeft ongeveer twee jaar geleden een laptop van Dell aangeschaft, maar ondervindt sinds de aankoop problemen met de batterij en het trackpad. Ondanks herhaalde contactpogingen met de klantenservice, werd er geen oplossing geboden en blijkt de batterij niet onder de garantie te vallen. Daarnaast is de oplader van de laptop defect, en kan de klant geen vervangend exemplaar vinden op de Dell-website.

Mijn Klacht:

Ik heb ongeveer 2 jaar geleden een laptop bij dell gekocht. Ik had eigenlijk vanaf het begin al klachten, en heb hier met dell over gebeld. Ik kreeg moeilijk constant, en heb het er bij neer gelegd. Enkele maanden later werden mijn problemen steeds erger, mijn batterij gaat steeds sneller leeg, en ik kan hem na volledig opladen, maar maximaal 1,5 uur gebruiken. Volgens dell valt het niet binnen de garantie, blijkbaar zit bij een laptop van 1500 euro geen garantie op de batterij. Ook maakt mijn batterij een soort piepend geluid, en is mijn trackpad een beetje opgeheven. Nu is een aantal weken geleden ook mijn oplader van mijn laptop kapot gegaan. Een nieuwe kopen kan eigenlijk niet, deze staan niet op de website van dell.
Ik zit nu dus met een laptop die ik niet kan opladen, en als ik deze wel kon opladen, zou deze het maximaal 1,5 uur overleven.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als dell voor mij een nieuwe batterij regelt. Ik heb het, toen ik nog garantie had, meerdere keren geprobeerd, maar constant kreeg ik koppige medewerkers. Ik vind het onacceptabel dat ik na één jaar gebruik, de laptop al zodanig is verslechterd.
Ook zou ik graag de mogelijkheid willen krijgen om een nieuwe oplader voor mijn apparaat aan te schaffen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dell

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dell nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door t.Vi
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM