Mijn Klacht:
Ik heb ongeveer 2 jaar geleden een laptop bij dell gekocht. Ik had eigenlijk vanaf het begin al klachten, en heb hier met dell over gebeld. Ik kreeg moeilijk constant, en heb het er bij neer gelegd. Enkele maanden later werden mijn problemen steeds erger, mijn batterij gaat steeds sneller leeg, en ik kan hem na volledig opladen, maar maximaal 1,5 uur gebruiken. Volgens dell valt het niet binnen de garantie, blijkbaar zit bij een laptop van 1500 euro geen garantie op de batterij. Ook maakt mijn batterij een soort piepend geluid, en is mijn trackpad een beetje opgeheven. Nu is een aantal weken geleden ook mijn oplader van mijn laptop kapot gegaan. Een nieuwe kopen kan eigenlijk niet, deze staan niet op de website van dell.
Ik zit nu dus met een laptop die ik niet kan opladen, en als ik deze wel kon opladen, zou deze het maximaal 1,5 uur overleven.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als dell voor mij een nieuwe batterij regelt. Ik heb het, toen ik nog garantie had, meerdere keren geprobeerd, maar constant kreeg ik koppige medewerkers. Ik vind het onacceptabel dat ik na één jaar gebruik, de laptop al zodanig is verslechterd.
Ook zou ik graag de mogelijkheid willen krijgen om een nieuwe oplader voor mijn apparaat aan te schaffen.

