Mijn Klacht:
Mijn dochter is bij haar partner thuis van de trap gevallen waardoor zij om de val te breken meerdere dingen vast heeft gegrepen en mee heeft getrokken en een macbook vasthad op de trap die DUIDELIJK door 2en gebroken was. Echter zijn de dingen die beschadigd netjes neergelegd en een paar aangepaste facturen gezien een paar spullen een cadeau waren maar alsnog een officiële eigendom zijn geworden.
Hierbij heeft Lodewijk Assurantiën de heer *** ingeschakeld die het ongeloofwaardig over vond komen en hier vragen kwam stellen alsof we de hele ram bam in scene hebben gezet terwijl de schade DUIDELIJK zichtbaar was. Het argument om de schade niet uit te keren: Wij zouden documenten hebben vervalst. (Notabene dezelfde spullen, artikelnummers en de gehele zooi kwam overeen met de kapotte spullen). Dochter die letsel had overgehouden aan haar knie en haar partner zijn compleet afgeschilderd als criminelen en wij zouden nu oppassen om geroyeerd te worden.
Dit zijn inderdaad de hielenlikkers van de verzekeringsmaatschappij, wij zijn voor ALLES verzekerd bij Lodewijk Assurantiën maar worden letterlijk en figuurlijk opgelicht omdat zij te gierig zijn om een rode cent uit te keren en maar snel conclusies trekken en de consument achterlaten als een stuk nutteloos vuil.
De spullen zijn kapot, schade was duidelijk, facturen waren voornamelijk van de mensen met dezelfde achternaam van de betrokkene wat betekend dat er hoe dan ook een schade vergoeding op de aansprakelijkheid moet komen. Wat ik ook hier zie terugkomen is dat zij inderdaad alles bagataliseren door te zeggen dat het gemaakt kan worden om zo kosten onder te duiken.
Van de schade van /- 5.000 aan meneer zijn huis wordt dus helemaal niks uitgekeerd en we zijn voor de leven gegooid.
Wij hebben er dan ook voor gekozen om verder juridische stappen te ondernemen en ook over te stappen van verzekering. NIEMAND breekt een GOEDWERKENDE Apple MacBook van meer dan €2000 euro voor de lol door het midden. Verschrikkelijke ervaring..
Gewenste Oplossing:
Alles uitkeren wat er kapot is, een oprechte excuses voor de walgelijke vragen

