Klacht: sraalvliegtuig door geluidsbarríëre

Extreme op 11 maart 2014 over Defensie in de categorie klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Defensie
Categorie klachtmelden
Status Open
Datum 11 maart 2014

Een persoon meldt dat zij op 7 maart tijdens het rijden op haar paard in Lekkerkerk werd verrast door een harde knal, veroorzaakt door een straalvliegtuig dat de geluidsbarrière doorbrak. Dit leidde tot een schrikreactie van het paard, waardoor zij viel en haar rug blesseerde, wat haar werk als ambulanceverpleegkundige belemmert. De klager vraagt zich af wat de gevolgen zouden zijn geweest als zij ernstiger gewond was geraakt.

Mijn Klacht:

7 maart jl reed ik in lekkerkerk op mijn 4- jarig paard toen er omstreeks 11 uur een enorme knal te horen was , het gebouw waarin ik aan het rijden was stond te trillen van de drukgolf!
Mijn paard schrok hier enorm van waardoor ik van ongeveer 2mtr hoogte op mijn rug gevallen ben, hierdoor heb ik mijn rug flink geblesseerd en is mijn werk momenteel niet mogelijk , ben nl ambulanceverpleegkundige en moet veel tillen! Wat als ik nu mijn wervels gebroken had wat goed mogelijk is van deze hoogte!

Gewenste Oplossing:

Exuses want volgens mij mag er niet boven deze omgeving gevlogen worden en wie draait erop voor evt. kosten?

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Defensie

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Defensie nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM