Klacht: chinooks boven bennekom

beaudine284 op 06 september 2012 over Defensie in de categorie klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Defensie
Categorie klachtmelden
Status Open
Datum 6 september 2012

De klager heeft herhaaldelijk geklaagd over het laag en laat overvliegen van Chinook-helikopters boven Bennekom. Hij vraagt om een verklaring voor deze situatie, aangezien het geluid hinderlijk is en de geluidsnormen overschrijdt, wat leidt tot trillende ramen. Tot nu toe heeft hij geen reactie ontvangen op zijn eerdere klachten.

Mijn Klacht:

Dit is mijn 3e klacht en op de voorgaande nooit iets vernomen. Graag antwoord op de vraag waarom uw chinooks zo laag en vooral zo laat over bennekom vliegen. Het geluid is hinderlijk en komt boven de geluidsnormen, ramen trillen.

Gewenste Oplossing:

Uitleg. Meer communiceren en niet zo laat overvliegen, tot uiterlijk 20.30 uur.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM