Klacht: Defect aan jumpsuit door gekocht tasje van shein

GinaJahlisa op 16 augustus 2024 over Shein.com in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Shein.com
Status Nieuwe klacht
Datum 16 augustus 2024

Een klant heeft een tasje aangeschaft bij Shein voor een bruiloft, maar ontdekte dat het tasje schade heeft veroorzaakt aan haar nieuwe jumpsuit door het schuren. Dit heeft geleid tot teleurstelling over de kwaliteit van het product.

Mijn Klacht:

Ik heb een tasje gekocht bij Shein voor een bruiloft en deze gebruikt. Nu tot mijn grote schrik heeft het tasje een heel stuk van mijn nieuwe jumpsuit gesloopt door het schuren van het tasje.

Gewenste Oplossing:

Geld retour van het tasje en de kosten die gemaakt worden voor een nieuwe jumpsuit ( bon kan getoond worden dat hij letterlijk een dag voor de bruiloft gekocht is )

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Shein.com
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Shein.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Shein.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door GinaJahlisa
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten