Klacht: bakje Hachee weekend aanbieding voor 2,50

brigitte blaauboer op 17 januari 2015 over Deen in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Deen has resolved this complaint
Klacht opgelost op 26 januari 2015
Reactie van het bedrijf:

Meneer heeft de bakjes hachee gekregen van onze collega

Bedrijf Deen
Categorie Supermarkten
Status Opgelost
Datum 17 januari 2015

Een klant van Deen in Almere uit zijn onvrede over een weekendaanbieding voor hachee, waarbij er slechts vier bakjes beschikbaar waren en er op de andere dagen geen voorraad was. Ondanks herhaalde bezoeken onder slechte weersomstandigheden, kon het personeel niets beloven of reserveren, wat leidde tot frustratie bij de klant die voor meerdere ouderen boodschappen wilde doen. De klant waardeert de vriendelijkheid van het personeel, maar is teleurgesteld over de beschikbaarheid van het product.

Mijn Klacht:

Ben vanaf de opening van Deen in de Regenboogbuurt in Almere. klant.
deze weekend aanbieding is een mislukking, Donderdag zijn er 4 bakjes hachee afgeleverd. Vrijdag niets en zaterdag ook niets. Waarom een weekend aanbieding als die niet of weinig te leveren is.. Ik woon in het centrum van Almere-buiten en Deen is niet naast de deur en doe veel boodschappen ook voor onze flat bewoners die boven de 75 zijn. bij elkaar had ik voor die mensen totaal 10 bakjes Hachee mee zullen nemen. Ben 3 dagen door storm en regen met mijn scootmobiel naar Deen geweest maar geen Hachee bakjes. De bedrijfslleider en de afdelingschef kunnen niks beloven..Maar als er niets binnen komt kunnen ze ook niets voor me wegzetten. het personeel neem ik niets kwalijk die zijn erg vriendelijk en behulpzaam want ze kennen mij.

Gewenste Oplossing:

Als ik alsnog de buren tevreden kan stellen en de bakjes Hachee voor de weekend prijs kan krijgen.
Mijn naam is de heer A.Mulder

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Deen over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Deen in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Deen een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Deen

Heeft op 26 januari 2015 om 09:13 geantwoord

Geboden Oplossing:

Meneer heeft de bakjes hachee gekregen van onze collega

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer