Klacht: Oplichting??

Ferdy Benders op 11 februari 2019 over Decathlon in de categorie Sportwinkel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Decathlon heeft deze klacht opgelost
Klacht opgelost op 14 februari 2019
Reactie van het bedrijf:

Hi Patricia, Bedankt voor uw reactie op klacht.nl Ik zie dat u inmiddels ook contact heeft gehad met onze klantenservice met deze klacht. Mijn collega heeft toen het volgende antwoord naar u toegestuurd: Wat vervelend dat jij deze ervaring hebt...

Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Decathlon
Categorie Sportwinkel
Status Opgelost
Datum 11 februari 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

In december een fiets gekocht met een gratis levering. Op de dag van de bezorging een mail ontvangen dat de bezorging een dag later plaats zal vinden( dag voor vrij genomen)
3 keer gebeld met decathlon waar we nu een rekening van tmobile ontvangen. €25 aan belkosten.
Gratis bezorging jaja maar zo verdienen ze het weer terug!

Gewenste Oplossing:

Lijkt mij logisch dat de belkosten vergoed worden en heb een extra dag vrij voor moeten nemen.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Decathlon

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Decathlon nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Decathlon in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Decathlon een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Decathlon

Heeft op 14 februari 2019 om 11:26 geantwoord

Geboden Oplossing:

Hi Patricia,

Bedankt voor uw reactie op klacht.nl

Ik zie dat u inmiddels ook contact heeft gehad met onze klantenservice met deze klacht. Mijn collega heeft toen het volgende antwoord naar u toegestuurd:

Wat vervelend dat jij deze ervaring hebt met onze webshop, dit is uiteraard niet de bedoeling. Het lijkt erop dat de gemaakte telefoonkosten die gemaakt zijn niet afkomstig zijn van Decathlon, ons telefoon nummer is namelijk gratis.
Indien je telefonisch contact op hebt genomen met Dynalogic dan kost dit inderdaad geld, je kunt dit bedrag terugvragen bij je telefoonaanbieder. Helaas was je bestelling een dag later dan verwacht door wat problemen met onze vrachtwagens, om deze reden hanteren wij ook een verwachte leverdatum.

Decathlon zal daarom de gemaakte telefoonkosten niet gaan vergoeden omdat ons nummer een gratis telefoonnummer is. Wij vinden het ook erg vervelend dat de verwachte leverdatum niet is gehaald. Omdat wij afhankelijk zijn van meerdere organisaties geven we altijd een verwachte leverdatum in plaatst van een definitieve. Nogmaals onze excuses voor het ongemak.

Mocht u nog vragen hebben laat het ons dan gerust weten!

Met sportieve groet,
Sascha
Klachtencoach

Ferdy Benders

Heeft op 14 februari 2019 om 12:14 geantwoord

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bedankt voor uw bericht.
Op het moment dat wij het bericht ontvingen hebben wij gebeld met de gratis klantenservice van decathlon.
Van de klantenservice kregen wij het dure 0906 nummer door niet wetende dat er een gratis telefoonnummer bestaat van dynalogic.
Maakt niet uit bij wie fout ligt maar de klant wordt nu gefronteerd met buitensporige telefoonkosten.
We zouden graag willen dat er een nette klantvriendelijke oplossing geboden wordt.

Alle klachten die gemeld zijn door Ferdy Benders
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM