Mijn Klacht:
Mijn bestelling was na een week nog niet binnen.
oké kan gebeuren. Om helder te krijgen of het nou nog werd geleverd voor ik op vakantie ging, koste me 32 min in de wacht bij de klantenservice en een vaag advies via de app. Uiteindelijk toch naar Breda gereden om de spullen daar te kopen.
De bestelling kon niet meer stop gezet worden. Dus als ik op vakantie zou zijn zou t pakket vanzelf retour gaan. Helaas weet post nl het pakket toch 7 deuren verder afteleveren dus ik ga bij terug komst van mijn vakantie gelijk naar de Jumbo om het pakket op de post te doen. Moest ik 6.95 betalen.
WEER cobtact gezocht. Ja had ik maar beter op de site moeten kijken hoe retourneren werkt. Je moet een code aanvragen en iets uitprinten.
Gggrrr.. Na zo’n 6 a 7 app contacten had ik t toch wel een kleine service gevonden dat ze dat even erbij zeggen als het elke x over een bestelling hebt die terug moet.
Ben benieuwd hoe lang t duurdt voor ze mijn geld terug storten. Ik bestel iig nooit meer wat.
Gewenste Oplossing:
Een normale reactie op de app.
Een duidelijke instructie op de app.
geld terug voor het retourneren.

