Mijn Klacht:
Een bestelling geplaatst bij de decathlon, en aangegeven dat ik het in de winkel wil ophalen. Dit gedaan zodat ik niet de hele winkel door goed te lopen en het snel kan ophalen. Eenmaal aangekomen duurde het 20 minuten voor een medewerker genaamd ‘Naomi’ om erachter te komen dat mijn bestelling niet was klaar gelegd. Daarna liep ze naar haar collega ‘Laura’ die nog even 5 minuten mee ging zoeken. Na 25 minuten met z’n 2en te hebben uitgevogeld dat mijn bestelling er niet is, gingen ze ‘m nog even klaar maken. De medewerker ‘Laura’ wilde dat ik met haar mee zou lopen om de producten op te halen, vraag mij niet waarom. (Zonder nog enige excuses te hebben aangeboden). Dus gaf ik aan dat ik wel bij de balie zou wachten en toen kreeg ik de reactie ‘nou oke, laat maar’ met rollende ogen. 5 minuten later komt ze terug, zonder de volledige bestelling. Daarna moet ze mijn bestel nummer nogmaals hebben en geeft ze het over aan een collega die het dan bij elkaar moet op zoeken.
Gewenste Oplossing:
Een excuses ter plaatste was goed geweest, ik heb ook niet het hele verhaal af kunnen maken omdat ik maar 1000 karakters had hier boven. En niemand die mij op de hoogte ergens van bracht en ze bleven maar alleen met elkaar overleggen. Ontzettend slechte service.
Toen wist ze niet of ze het mee kon geven, belde de leiding gevende erbij, die vond de bestelling binnen 10 seconde. 30 minuten daar gestaan door een medewerker die haar werk dus gewoon niet goed deed.


