Klacht: Artikelen niet geleverd

Annamarie Prins op 04 augustus 2022 over Decathlon in de categorie Sportwinkel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Decathlon heeft deze klacht opgelost
Klacht opgelost op 14 november 2022
Reactie van het bedrijf:

Hi Annamarie, Bedankt voor je review! Allereerst mijn excuses voor de late reactie! Door een tekort aan personeel hebben wij niet eerder op dit forum kunnen inloggen waardoor je hebt moeten wachten op een antwoord. Ondanks de vertraging help ik...

Bedrijf Decathlon
Categorie Sportwinkel
Status Opgelost
Datum 4 augustus 2022

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Beste,

Decathlon zou een product leveren bij een afhaalpunt. Het veel duurde langer dan ze aangeven hebben en ik ontving geen bericht dat het aangekomen zou zijn bij het afhaalpunt.
Ik ben na het afhaalpunt geweest om te informeren of mijn product er was en zij gaven aan geen product voor mij ontvangen te hebben. Ik heb vervolgens gezien op mijn account bij Decathlon dat het product retour was gegaan. Vervolgens heb ik een retourzending gemaakt en ik ging ervanuit dat ik hierna mijn geld terug zou ontvangen.
Ik heb daarna vervolgens een nieuwe bestelling aangemaakt van hetzelfde artikel maar nu gelijk 2 besteld en naar mijn huisadres laten sturen.
Wederom duurt het langer wat aangegeven wordt op de site. Er zijn geen artikelen afgeleverd en er is geen melding geweest wanneer ik de producten zou kunnen verwachten.
Daarna ontving ik een bericht dat de producten retour waren gegaan en dat ik geld terug zou ontvangen.
Graag wil ik mijn gewenste producten tijdig ontvangen en op de hoogte gehouden van wanneer ik mijn producten kan ontvangen.
Gisteren een recensie geschreven maar deze is niet geplaatst op Decathlon site. Alleen feiten genoemd. Daarnaast bovenstaande tekst in chatfunctie klantenservice Decathlon geplaatst. Deze sessie was naar 10 minuten verlopen, met als boodschap om het later weer eens te proberen. Telefonisch een lange wachttijd.
Niemand gesproken.

Gewenste Oplossing:

1) De gewenste artikelen als nog geleverd zien.
2) Mijn geld ontvangen van het eerste artikel wat ik niet ontvangen heb maar wel betaald heb.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Decathlon over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Decathlon in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Decathlon een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Decathlon

Heeft op 14 november 2022 om 11:10 geantwoord

Geboden Oplossing:

Hi Annamarie,

Bedankt voor je review!
Allereerst mijn excuses voor de late reactie! Door een tekort aan personeel hebben wij niet eerder op dit forum kunnen inloggen waardoor je hebt moeten wachten op een antwoord.

Ondanks de vertraging help ik je graag en om die reden zal ik dan ook alsnog dit bericht behandelen.

Wat jammer om te horen dat je niet tevreden bent!
Naar aanleiding van je verhaal heb ik even gekeken in ons systeem en kan zien dat je bestelling is verzonden. Deze is op 2 augustus retour aangemeld en inmiddels bij ons ook verwerkt en terugbetaald. Dit kun je terug vinden onder de naam Buckaroo.
Mocht dit niet het geval zijn wil ik je vragen om contact op te nemen via [email protected]

We hopen je ondanks je onvrede snel weer te zien in onze online webshop of winkel!

Nog een fijne dag gewenst!

Met sportieve groet,
Sascha
Decathlon.nl

Alle klachten die gemeld zijn door Annamarie Prins
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM