Klacht: Vloerlamp niet geleverd-

Anita Buvens op 01 februari 2021 over Deals500 in de categorie Websites - Korting, voordeeltjes en aanbiedingen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Deals500
Status Open
Datum 1 februari 2021

Een klant heeft op 8 december 2020 een vloerlamp besteld bij Deals500 en de betaling van €34,95 voldaan. Na een melding van vertraging is de lamp tot op heden niet geleverd en heeft de klant ook geen terugbetaling ontvangen. Pogingen om contact op te nemen via het opgegeven e-mailadres zijn mislukt, omdat dit adres niet meer bestaat.

Mijn Klacht:

Ik heb op 8/12/2020 een vloerlamp besteld en de betaling overgemaakt.
Eerst leek alles ok. Dan kreeg ik een mail dat de bestelling later zou geleverd worden. Tot op heden heb ik deze bestelling nog niet ontvangen.
Ik heb ook geen terugbetaling gekregen. Ik probeerde te mailen naar [email protected] maar dit email adres bestaat niet meer.

Besteloverzicht
FeatherFloor-Lamp™ 1 1 GRATIS ACTIE (OPOP) × 1
11 GRATIS / Wit
€34,95
Subtotaal
€34,95
Verzending
€0,00
Btw
€0,00
Totaal
€34,95 EUR

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn geld terug gestort krijg.
Deze lamp was bedoeld als Kerstgeschenk.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Deals500

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Deals500 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Anita Buvens
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM