Mijn Klacht:
Op 1 september producten besteld en betaald , niets ontvangen , gemaild maar geen antwoord , schandalig
Gewenste Oplossing:
Producten of geld terug
Pitjeskaas op 29 september 2017 over dealgrabbers.nl in de categorie Deal-Sites
Een klant heeft op 1 september producten besteld en betaald via dealgrabbers.nl, maar heeft deze tot op heden niet ontvangen. Ondanks meerdere pogingen om contact op te nemen via e-mail, heeft de klant geen reactie ontvangen van het bedrijf.
Op 1 september producten besteld en betaald , niets ontvangen , gemaild maar geen antwoord , schandalig
Producten of geld terug
Bericht van Robin van Klacht.nl
8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over dealgrabbers.nl
Bericht van Robin van Klacht.nl
8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over dealgrabbers.nl nog niet in behandeling is genomen.
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM