Mijn Klacht:
in september 2019 heb ik een bestelling geplaatst – ondanks meerdere beloftes, heb ik NOG STEEDS mijn bestelling mogen ontvangen-
Gewenste Oplossing:
ik wil mijn geld terug!
nodeal666 op 25 februari 2020 over Dealdigger in de categorie Deal-Sites
Geachte heer mevrouw Caryl, Het spijt ons te vernemen dat uw bestelling wederom niet is aangekomen. Deze is namelijk voor een tweede maal verzonden nadat u heeft bevestigd dat uw adresgegevens correct zijn. Aangezien de levering naar uw adres kennelijk...
Een klant heeft in september 2019 een bestelling geplaatst bij Dealdigger, maar heeft deze tot op heden niet ontvangen, ondanks herhaalde beloftes van het bedrijf. De situatie is inmiddels opgelost.
in september 2019 heb ik een bestelling geplaatst – ondanks meerdere beloftes, heb ik NOG STEEDS mijn bestelling mogen ontvangen-
ik wil mijn geld terug!
Bericht van Robin van Klacht.nl
6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Dealdigger in behandeling genomen
Bericht van Robin van Klacht.nl
6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Dealdigger een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht
Heeft op 09 maart 2020 om 17:13 geantwoord
Geachte heer mevrouw Caryl,
Het spijt ons te vernemen dat uw bestelling wederom niet is aangekomen. Deze is namelijk voor een tweede maal verzonden nadat u heeft bevestigd dat uw adresgegevens correct zijn.
Aangezien de levering naar uw adres kennelijk niet goed verloopt, zullen wij overgaan tot terugbetaling van de afkoopsom.
Onze excuses voor het ongemak.
Met goede groet,
Seval
Dealdigger Klantenservice
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM